Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2020

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Courier στη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια Β2Β, απόφοιτο ΑΕΙ / ΤΕΙ.

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση παροχών & υπηρεσιών της εταιρείας
  • Καινοτομία στη διαχείριση των υφιστάμενων πελατών και στην ανάπτυξη νέων πελατων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & γνώση των πωλήσεων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη με προσήλωση στο αποτέλεσμα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε παρεμφερείς κλάδους
  • Εξωστρέφεια για προσέγγιση νέων συνεργατών

Παροχές

  • Μισθός & Ασφάλιση (Πλήρης απασχόληση)
  • Ιδανικές συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο περιβάλλον
  • Υψηλές αποδοχές (περιλαμβάνεται σταθερός μισθός, bonus, προμήθειες στοχοποίησης)
  • Πακέτο πωλητή (κινητό + έξοδα κίνησης)