Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/5/2020

Διευθυντής Καταστήματος Super Market (με εμπειρία)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το δίκτυο super market Spar στη Ζάκυνθο ζητά να προσλάβει: Διευθυντή Καταστήματος (ΔΚ).

Περιγραφή Θέσης

Ο ΔΚ είναι υπεύθυνος για την ορθή λειτουργία του καταστήματος, την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών, την διαθεσιμότητα των προϊόντων και την φερεγγυότητα των διαδικασιών. Συντονίζει το προσωπικό και τις εμπορικές ενέργειες για να επιτύχει τους αντικειμενικούς του στόχους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (επιθυμητό πτυχίο ή άλλος τίτλος)
  • Εμπειρία ως Διευθυντής σε super market
  • Πελατοκεντρική συμπεριφορά
  • Προσανατολισμός στην παραγωγή έργου και αποτελέσματος
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα
  • Διάθεση για εκπαίδευση και ανάπτυξη σε ένα σύγχρονο περιβάλλον

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα ανάπτυξης σε σημαντικές θέσεις ευθύνης