Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/5/2020

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων Β2Β (εμπόριο ειδών κομμωτηρίου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από την Prommar, εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο του κομμωτηρίου ζητείται υπεύθυνος/η Πωλήσεων Β2Β,
με έδρα τη Θεσσαλονίκη και γεωγραφική περιοχή δραστηριότητας τη Βόρεια Ελλάδα.

Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας
  • Προώθηση των προϊόντων και μαρκών που βρίσκονται στο portfolio της εταιρίας
  • Ενίσχυση της εταιρικής εικόνας, σύμφωνα με την εμπορική και πιστωτική πολιτική της εταιρείας, συμβάλλοντας στην επίτευξη των προσωπικών και εταιρικών στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο υποψήφιος για την θέση πρέπει να έχει :

  • Πτυχίο ΑΕΙ , ΤΕΙ, ΙΕΚ
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Δυνατότητα για ταξίδια και μετακινήσεις
  • Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
  • Ικανότητα στις πωλήσεις
  • Δυναμική προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκίνητου
  • Ηλικία έως 30 ετών
  • Κάρτα ανεργίας σε ισχύ

Παροχές

  • Μισθός
  • Πριμ πωλήσεων
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο