Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/5/2020

Sales Account Managers (υπηρεσίες διαφήμισης)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εκδοτική εταιρία Powermag στην Αθήνα αναζητά συνεργάτες Sales Account Managers για το εμπορικό της τμήμα.

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Αναζήτηση νέων πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων διαφημιστικής προβολής Print & Digital
  • Δημιουργία και διατήρηση επαγγελματικών σχέσεων
  • Εκτέλεση του πλάνου επίτευξης των στόχων πωλήσεων
  • Δυνατότητα εργασίας από απόσταση

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων στον κλάδο της διαφήμισης
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και τον στόχο
  • Ευέλικτη προσωπικότητα με πνεύμα συνεργασίας
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ανεπτυγμένο πνεύμα συνεργασίας
  • Δυναμισμός και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Υψηλά Bonus παραγωγικότητας βάσει επίτευξης στόχου
  • Προοπτικές εξέλιξης