Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/05/2020

Υπάλληλος Καταστήματος Υπηρεσιών Ενέργειας (6ωρη απασχόληση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν είσαι εξοικειωμένος με την τεχνολογία και σου αρέσει να εξυπηρετείς μέσα από καινοτόμες προτάσεις, τότε αναμένουμε το βιογραφικό σου!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδας εταιρείας στον χώρο της παροχής υπηρεσιών ενέργειας, αναζητά Υπαλλήλους για τα καταστήματα της στο κέντρο της Αθήνας.

Ώρες απασχόλησης: 6ωρη, 5ήμερη απασχόληση
Ωράριο Εργασίας: Ωράριο λειτουργίας καταστημάτων, με βάρδιες
Τόπος Εργασίας: Κέντρο Αθήνας

Αρμοδιότητες θέσης
  • Άμεση εξυπηρέτηση των αιτημάτων των πελατών στο κατάστημα
  • Ενημέρωση και προώθηση ηλεκτρονικών υπηρεσιών της εταιρείας (ηλεκτρονικός λογαριασμός, ηλεκτρονικές πληρωμές κλπ)
  • Καθοδήγηση πελατών στην χρήση των υπηρεσιών

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
  • Προϋπηρεσία σε θέσεις προώθησης/πώλησης προϊόντων και υπηρεσιών ή εξυπηρέτησης πελατών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με τη χρήση υπολογιστών και digital εφαρμογών
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυλιόμενα ωράρια

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον