Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/05/2021

Πωλητής Υλικών Συσκευασίας

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΑΡΠΑ ΑΕ, με 25 χρόνια παρουσια στην Ελληνικη αγορα και έδρα την Θεσσαλονίκη, αναζητά Πωλητή για ομαδα νομων.

Αρμοδιότητες Θέσης:

• Διαχείριση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας
• Ανάπτυξη πελατολογίου με βιώσιμες νέες συνεργασίες
• Παρακολούθηση των εξελίξεων στο τομέα ης συσκευασιας
• Διατήρηση σχέσεων με τους πελάτες στο πλαίσιο της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
• Δημιουργία και παρουσίαση αναφορών σχετικά με τα αποτελέσματα πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
• Παρακολούθηση της αγοράς, του ανταγωνισμού με σκοπό την ανεύρεση νέων ευκαιριών
• Εξιδεικευμένη γνώση και αναλυτική παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία στις πωλήσεις
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Άριστη χρήση Η/Υ
• Δυνατότητα ταξιδίων εκτός έδρας
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων

Παροχές

Παροχές
• Εταιρικό αυτοκίνητο
• Κινητό Τηλέφωνο
• Διαρκής επιμόρφωση και εκπαίδευση
• Σύστημα bonus βάσει επίτευξης στόχων πωλήσεων
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης