Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/6/2020

Υπεύθυνος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Παραγωγική μονάδα με ηγετική θέση στην αγορά της Ελλάδος, με έδρα την Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Παραγωγής.

Αρμοδιότητες:

  • Διοίκηση προσωπικού άνω των 45 εργαζομένων
  • Επίβλεψη και έλεγχος ποιότητας εργασιών
  • Οργάνωση και συντονισμός προσωπικού και υπεργολάβων
  • Συντονισμός εργασιών και τήρηση χρονοδιαγράμματος
  • Βασικές γνώσεις διοίκησης & συγκολλήσεων
  • Εφαρμογή κανόνων ασφαλείας στο εργοστάσιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε βιομηχανική μονάδα άνω των 10 ετών
  • Υπεύθυνος για την εφαρμογή των Τεχνικών Προδιαγραφών των προϊόντων
  • Οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα για τον σωστό προγραμματισμό, την τήρηση και την σωστή εκτέλεση της παραγωγής
  • Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολογικής κατεύθυνσης θα εκτιμηθεί
  • Θέληση για εργασία
  • Να λειτουργεί με κανόνες
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση & δυνατότητα σε βάρδιες
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Γνώση MRP
  • Γνώση κοστολόγησης
  • Καλή γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό & αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση