Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/5/2020

Χειριστές Μηχανών Παραγωγής (Πειραιάς)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής εταιρείας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Προετοιμασία των μηχανών και του χώρου παραγωγής με τον απαιτούμενο εξοπλισμό σύμφωνα με το ημερήσιο πρόγραμμα παραγωγής
• Ρύθμιση και επίβλεψη λειτουργίας της μηχανής
• Ποιοτικός έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος
• Αναφορά στον προϊστάμενο βάρδιας των τεχνικών παρατηρήσεων σχετικών με την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών
• Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων
• Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε αντίστοιχη θέση σε χώρο παραγωγής
• Βασική γνώση των εφαρμογών MS Office και της Αγγλικής γλώσσας
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (πρωινή, απογευματινή, βραδινή βάρδια)
• Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία
• Πολύ καλές πρακτικές και τεχνικές γνώσεις

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.