Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/8/2022

Οδηγός Ex Van – Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, αναζητά: ΟΔΗΓΟ EX VAN - ΠΩΛΗΤΗ

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παραγωγής τροφίμων στην Ελλάδα, με έδρα τη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης, αναζητά Οδηγό EX VAN - Πωλητή για την άμεση στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες:
• Άμεση πώληση των προϊόντων της εταιρείας στους πελάτες
• Ενδυνάμωση υφιστάμενων συνεργασιών και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Ανάπτυξη και διατήρηση επαγγελματικών σχέσεων με το πελατολόγιο της εταιρείας
• Φορητή τιμολόγηση με χρήση PDA και εκτυπωτή
• Διαχείριση εισπράξεων και ταμείου

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Απολυτήριο Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
    • Κάτοχος διπλώματος Γ΄ κατηγορίας και ΠΕΙ