Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2021

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΤΟΙ ΤΟΙ ζητά να καλύψει θέση Αποθηκάριου για τις κεντρικές εγκαταστάσεις στην Αττική (Αχαρνές).

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α, νέα/ος έως 35 ετών θα πρέπει να είναι κάτοικος της ευρύτερης περιοχής και να είναι κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β' κατηγορίας ή και αυτοκινήτου.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση της αποθήκης ανταλλακτικών και αναλωσίμων,
  • Προμήθειες και η ερευνα αγοράς προμηθευτών,
  • Συντονισμός ομάδας 2-3 υπαλλήλων της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Βασικές τεχνικές γνώσεις
  • Ευχέρεια με τους υπολογιστές (εμπορικά προγράμματα και καλή γνώση Microsoft office).

Θα εκτιμηθεί τυχόν προυπηρεσία σε παρεμφερή θέση, διοικητικές ικανότητες, καλή γραπτή και προφορική επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία. Θα ζητηθούν συστάσεις από προηγούμενους εργοδότες.