Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Couriers - Διανομείς

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΑΛΙΜΟΣ - ΡΕΝΤΗ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητούνται Courier - Διανομείς από εταιρεία ταχυμεταφορών για μικροδέματα για τις περιοχές ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΑΛΙΜΟ - ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΑ -  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ- ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης (πενθήμερο, 8ωρο).

Παρακαλείσθε όπως αναγράφετε την διεύθυνση κατοικίας σας, ώστε να κρίνουμε σε ποιο κατάστημα θα προσληφθείτε.

Αρμοδιότητες:

  • Διανομή πακέτων γνωστής εταιρείας εντός Αττικής με επιβατηγό αυτοκίνητο ή βανάκι

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση χειρισμού Smartphone, GPS, Viber
  • Ικανότητα εξυπηρέτησης & επικοινωνίας με πελάτες
  • Ευγένεια και πνεύμα συνεργασίας
  • Τήρηση προγράμματος παραδόσεων
  • Κάτοχος διπλώματος Β' κατηγορίας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Εταιρικό βανάκι
  • Η αμοιβή είναι με το κομμάτι παραδομένων πακέτων  (οι αποδοχές ξεπερνάνε τα 850 ευρώ)
  • Συμβαση Αοριστου
  • Πολλες δυνατοτητες εξελιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.