Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2023

Τεχνικός - Μηχανικός πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η IFSAS A.E., μία από τις κορυφαίες εταιρείες εξελιγμένων συστημάτων ασφάλειας & πυρασφάλειας στην Ελλάδα ζητά να προσλάβει για το γραφείο της στην Θεσσαλονίκη. Η εταιρεία βραβεύτηκε από τον διεθνώς αναγνωρισμένο οργανισμό Great Place to Work, ως Best Workplace Hellas για το 2023, διατηρώντας τη 7η θέση της λίστας με τις κορυφαίες εταιρείες με το καλύτερο εργασιακό περιβάλλον στην Ελλάδα.

Τεχνικό Συστημάτων Ασφάλειας & Πυρασφάλειας

Περιοχή απασχόλησης: Θεσσαλονίκη

Η θέση αναφέρεται στον Τεχνικό Διευθυντή και το αντικείμενο της εργασίας περιλαμβάνει την εγκατάσταση και συντήρηση αυτόνομων ή ενοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας και πυρασφάλειας σε πελάτες και επιχειρήσεις κάθε μεγέθους.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Πραγματοποιεί εγκαταστάσεις αυτόνομων ή ενοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας.
  • Πραγματοποιεί συντηρήσεις αυτόνομων ή εμοποιημένων ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση τεχνικού στον κλάδο συστημάτων ασφαλείας & πυρασφαλείας
  • Απόφοιτος ΙΕΚ ή TEI , κατά προτίμηση Τεχνολογικής κατεύθυνσης με γνώσεις Ηλεκτρονικής
  • Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού εφαρμογών Η/Υ ( Λειτουργικό Σύστημα, Εφαρμογές, Hardware)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Αυτοκίνητο - Κινητό τηλέφωνο