Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/11/2020

B2B Πωλητής Προϊόντων Φαρμακείου (Fixed-term contract)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, εκ μέρους πελάτη της, ελληνικής εταιρείας δερμοκαλλυντικών με παγκόσμια παρουσία, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του B2B Πωλητή προϊόντων φαρμακείου.

Η θέση εργασίας αφορά full-time 5θήμερη απασχόληση, στην περιοχή της Αττικής. Αρχική συνεργασία ενός μήνα με προοπτική επέκτασης.

Αρμοδιότητες:
  • Β2Β προώθηση προϊόντων υψηλής ζήτησης την τρέχουσα περίοδο, σε φαρμακεία της Αττικής
  • Καθημερινές επισκέψεις στα σημεία πώλησης (φαρμακεία), με σκοπό την παρουσίαση των προϊόντων και την λήψη παραγγελιών
  • Επέκταση των συνεργασιών και του πελατολογίου της εταιρείας
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ:
  • Εμπειρία σε Β2Β πωλήσεις, ιδανικά στον χώρο των φαρμακείων
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Εξωστρέφεια και πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Επαγγελματισμός και αυτοπαρακίνηση
  • Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων εντός Αττικής

Παροχές

  • Μικτός μηνιαίος μισθός €800
  • Ανταγωνιστικά Bonus βάσει επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Παροχή κάλυψης εξόδων μετακίνησης
  • Προοπτικές εξέλιξης και επέκτασης της συνεργασίας