Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/11/2020

Υπάλληλοι Συσκευασίας (Ασπρόπυργος-Μαγούλα)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, πολύ γνωστής αλυσίδας Ηλεκτρονικών Ειδών, αναζητά δυναμικούς υποψηφίους που θα στελεχώσουν τις
θέσεις των Υπαλλήλων Συσκευασίας για τις κεντρικές αποθήκες που βρίσκονται στην περιοχή της Μαγούλας και του Ασπροπύργου.

Ώρες απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση
Ωράριο Εργασίας: Σε βάρδιες 06.30-14.30, 14.00-22.00, 22.00-06.00
Διάρκεια σύμβασης : 1η σύμβαση μηνιαία με σημαντικές προοπτικές ανανέωσης

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διαλογή και συσκευασία προϊόντων
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα Εργασίας σε Βάρδιες
  • Προηγούμενη εμπειρία σε περιβάλλον αποθήκης θα εκτιμηθεί
  • Διάθεση & Όρεξη για Εργασία
  • Ταχύτητα & Οργανωτικότητα

Παροχές

  • Μικτός μηνιαίος μισθός 760€
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης