Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Εργάτες - Εργάτριες Φορτοεκφόρτωσης Αεροσκαφών Μερικής Απασχόλησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Περιγραφή

Πιστεύεις στην ομαδική δουλειά και τη συνεργασία;

Η σωστή φόρτωση και εκφόρτωση των αεροσκαφών απαιτεί υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και σεβασμό στους κανόνες ασφαλείας.

Έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Εργάτες-Εργάτριες στη Φορτοεκφόρτωση Αεροσκαφών για τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος"

Οι παροχές μας:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιλογές ανάμεσα σε 6ωρη ή 4ωρη σταθερή απασχόληση
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Ένσημα βαρέα
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενα καταστήματα

Οι αρμοδιότητες σου:

  • Φόρτωση/εκφόρτωση αποσκευών (μέγιστο βάρος αποσκευών 25kg), εμπορευμάτων και ταχυδρομείου στο αμπάρι των αεροσκαφών
  • Ασφάλιση βαρέων φορτίων με ιμάντες
  • Καταμέτρηση αποσκευών με ηλεκτρονικά μέσα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Γυμνασίου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
Video σχετικά με τη θέση:

Στείλε μας το βιογραφικό σου και για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας στα τηλέφωνα: 210-3543721, 210-3543790, 210-3543719!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.