Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2017

Εξωτερικός/ ή Πωλητής/ τρια B2B (Horeca) (κωδ.θέσης 722: 75258)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της στον κλάδο των ειδών επαγγελματικής και οικιακής χρήσης, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου σε ξενοδοχεία και χώρους εστίασης

·      Ανάπτυξη πελατολογίου σε προκαθοριμένη περιοχή ευθύνης

·      Χαρτογράφηση αγοράς και έρευνα ανταγωνισμού

·      Σύνταξη αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο ΤΕΙ/ ΑΕΙ επιθυμητό

·      Τουλάχιστον τρία (3) έτη προϋπηρεσίας σε πωλήσεις στον ξενοδοχειακό κλάδο

·      Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση MS-Office, επιθυμητή γνώση CRM και ERP συστήματος

·      Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

·      Ομαδικό πνεύμα, προσανατολισμός στους στόχους / αποτελέσματα

·      Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
·      Κινητό τηλέφωνο
·      Αυτοκίνητο
·      Bonus βάσει επίτευξης στόχου

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές