Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/01/2023

Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία τροφίμων με έδρα τον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, ζητά άμεσα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Ο ρόλος
Ο κάτοχος της θέσης έχει την ευθύνη για την διεκπεραίωση του συνόλου των διαδικασιών της αποθήκης.

Οι βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποστηρικτικές εργασίες στο χώρο της αποθήκης
  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση των προϊόντων
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων ασφαλείας

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Προϋπηρεσία σε αποθήκη
    • Γνώση χειρισμού παλετοφόρου
    • Ομαδικότητα, προθυμία, υπευθυνότητα

    Παροχές

    Η εταιρεία προσφέρει:
    • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών και παροχών
    • Ευκαιρίες εξέλιξης
    • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.