Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2023

Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΙΝΤΡΟΦΕΞ ΑΒΕΕ, με έδρα τον Αγ. Ιωάννη Ρέντη, ζητά άμεσα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Τύπος Απασχόλησης: πλήρης

Ο ρόλος
Ο κάτοχος της θέσης έχει την ευθύνη για την διεκπεραίωση του συνόλου των διαδικασιών της αποθήκης.

Οι βασικές αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και ταξινόμηση των προϊόντων στην αποθήκη
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών
  • Υποστηρικτικές διαδικασίες αποθήκης
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων ασφαλείας στον χώρο της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παλετοφόρου
  • Ομαδικότητα, προθυμία, υπευθυνότητα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας