Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2019

Εξωτερικός Πωλητής Β2Β προϊόντων καφέ-μπαρ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από εταιρία εμπορίας προϊόντων HORECA ζητείται Εξωτερικός Πωλητής Β2Β για τα προϊόντα που απευθύνονται σε καφέ-μπαρ.

Αρμοδιότητες θέσης
  • Ανάπτυξη δυνητικού και υπάρχοντος πελατολογίου μέσω καθημερινών επισκέψεων σε επιχειρήσεις καφέ-μπαρ
  • Υποστήριξη πελατών και εκπαίδευσή τους
  • Διερεύνηση αγοράς, αξιολόγηση των σημείων τοποθέτησης των προϊόντων, εντοπισμός ευκαιριών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία έως 40 ετών
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλίας και κατάθεση προτάσεων προβολής και ανάπτυξης στη διοίκηση της εταιρίας
  • Ικανότητα δημιουργίας προτάσεων αξίας για τους πελάτες
  • Ικανότητα εντοπισμού και ανάπτυξης νέου πελατολογίου για τα προϊόντα ευθύνης
  • Γνώσεις λειτουργίας επιχειρήσεων εστίασης και αναψυχής καθώς και δίπλωμα οδήγησης είναι επιθυμητά
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Αυτοκίνητο