Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/05/2024

Υπάλληλος αποθήκης & εργαστηρίου ανθοδετικής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Comme ça εταιρεία ανθοστολισμού και διακόσμησης γάμων και εκδηλώσεων στην Καλλιθέα Αττικής αναζητά:

 Yπάλληλο αποθήκης και εργαστηρίου ανθοδετικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Παραλαβή προϊόντων και εισαγωγή
  • Προετοιμασία παραγγελιών και συσκευασία
  • Φόρτωση - εκφόρτωση
  • Συντήρηση και καθαρισμό εξοπλισμού
  • Τακτοποίηση εργαστηρίου και αποθήκης
  • Εξωτερικές εργασίες της εταιρίας, όπως : παραλαβή ή παράδοση προϊόντων, συλλογή εξοπλισμού από χώρους εκδηλώσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σχετική εργασιακή εμπειρία σε τμήμα αποθήκης - logistics
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας και εμπειρία
  • Συνέπεια
  • Eπιδεξιότητα
  • Aντίληψη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε πνεύμα συνεργασίας και σεβασμού
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Μονιμότητα

Τηλέφωνο επικοινωνίας : 6907818018

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.