Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2019

Στέλεχος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Στέλεχος Πωλήσεων από εταιρία παροχής υπηρεσιών με έδρα την Πάτρα.

Ο υποψήφιος θα αναλάβει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εντοπισμός, προσέγγιση, και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Υποστήριξη πωλήσεων
  • Έρευνα ανταγωνισμού
  • Η παρουσίαση μηνιαίων αναφορών για τα αποτελέσματα των πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακές σπουδές (ΑΕΙ / ΤΕΙ / ιδιωτικό κολέγιο), κατά προτίμηση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και άριστη χρήση Microsoft Office
  • Τουλάχιστον (3) τρία έτη εργασιακής εμπειρίας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Επιδεξιότητα πωλήσεων
  • Πρωτοβουλία και αποτελεσματικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση