Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Εργατοτεχνίτης - Συντηρητής Μηχανημάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία συσκευασίας με έδρα το Καλοχώρι αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της: Χειριστή μηχανών παραγωγής κυματοειδούς χαρτιού.

Περιγραφή θέσης:
  • Χειρισμός μηχανής παραγωγής μηχανής κυματοειδούς χαρτιού
  • Καθημερινή συντήρηση μηχανής κυματοειδούς χαρτιού
  • Χειρισμός μηχανής πίκμανσης αυτόματης & χειροκίνητης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μεταφορικό μέσο για την προσέλευση στο χώρο εργασίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • 5ήμερη απασχόληση-πρωινό ωράριο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.