Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/08/2017

Fixed Services Delivery Technician (κωδ. θέσης: S- 722/ 73370)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος,για λογαριασμό της εταιρίας Vodafone - Panafon, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·      Μεταφορά υφιστάμενης πελατειακής βάσης σε άλλη

·      Λήψη αιτήματος πελάτη για μεταφορά υπηρεσίας και έλεγχος αιτήματος

·      Επιβεβαιώση στοιχείων πελάτη

·      Είσοδος και ρύθμιση router remotely, χαρτογράφηση ρυθμίσεων

·      Τηλεφωνική επικοινωνία με τον πελάτη με σκοπό την επιβεβαίωση ολοκλήρωσης του αιτήματος

·      Eπικοινωνία με το τεχνικό τμήμα για επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η  ΙΕΚ/ ΤΕΙ / ΑΕΙ Πληροφορικής/ Τηλεπικοινωνιών/ Ηλεκτρονικής

·      Απαραίτητη προυπηρεσια έξι (6) μηνών σε συναφές αντικείμενο

·      Εξοικείωση με θέματα IT, troubleshooting, CRM (Siebel)

·      Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Σταθερός μισθός

·      Συνεχής εκπαίδευση

·      Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας