Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/03/2024

Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΈΑ ΣΜΎΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία MrPhone.gr, που ειδικεύεται στο αντικείμενο των αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας, αναζητά Πωλητή /Πωλήτρια για το κατάστημα της στην Νέα Σμύρνη.

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και δημιουργία παραγγελιών
  • Γενική εποπτεία του καταστήματος
  • Οργάνωση και καθαριότητα καταστήματος
  • Υπευθυνότητα στη χρήση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Προσαρμοστικότητα
  • Επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (σταθερή αμοιβή παραπάνω από το νέο βασικό μισθό και επιπρόσθετα bonus επίτευξης στόχων)
  • Ευκαιρία να χαράξετε τη δικιά σας πορεία και καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας
  • Συνεχείς εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα άμεσης απασχόλησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.