Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλητής Β2Β (Κλάδος τροφίμων)

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΓΡΙΝΙΟ
Περιοχή: ΑΣΤΑΚΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που εδρεύει στον Αστακό Αιτωλοακαρνανίας και δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων αναζητά υποψήφιο συνεργάτη για τη θέση του Πωλητή.

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη νέου δικτύου πωλήσεων
  • Διατήρηση και έλεγχος των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Εξοικείωση με τη χρήση τεχνολογικών μέσων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στην πώληση τροφίμων επιθυμητή
  • Απαραίτητη η άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

** Απαραίτητη η διαμονή στην πόλη του Αστακού ή με δυνατότητα άμεσης μετεγκατάστασης.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και δυνατότητα εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Αυτοκίνητο