Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2020

Πωλητής Β2Β (Κλάδος τροφίμων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΣΤΑΚΟΣ | ΑΓΡΙΝΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία που εδρεύει στον Αστακό Αιτωλοακαρνανίας και δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων αναζητά υποψήφιο συνεργάτη για τη θέση του Πωλητή.

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη νέου δικτύου πωλήσεων
  • Διατήρηση και έλεγχος των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Εξοικείωση με τη χρήση τεχνολογικών μέσων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στην πώληση τροφίμων επιθυμητή
  • Απαραίτητη η άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

** Απαραίτητη η διαμονή στην πόλη του Αστακού ή με δυνατότητα άμεσης μετεγκατάστασης.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και δυνατότητα εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Αυτοκίνητο