Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Packing - Αθήνα

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η TRENKWALDER , για λογαριασμό πελάτη της μεγάλης εταιρείας Παροχής Υπηρεσιών, αναζητά υπαλλήλους 8ώρης πρωινής απασχόλησης, για αρχειοθέτηση και συσκευασία φακέλων στην περιοχή της Αθήνας.

Υπάλληλος Packing

Περιγραφή θέσης:
  • Διαλογή και τακτοποίηση φακέλων
  • Διαχείριση φυσικού αρχείου
  • Προετοιμασία φακέλων με σκοπό την διακίνησή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οργανωτικές δεξιότητες, ταχύτητα και ευελιξία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προηγούμενη εμπειρία σε Αποθήκη / Logistics θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εμπλουτισμού καθηκόντων
  • Πρωινό σταθερό ωράριο

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Με την αποστολή του βιογραφικού γίνεται αποδοχή στην λήψη e-mail & sms για νέες θέσεις εργασίας και θέματα σχετικά που αφορούν την εργασία στην ευρωπαϊκή ένωση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.