Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Εργάτες / Εργάτριες Καθαρισμού

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Optimal εκ μέρους πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στον κλάδο των snacks, αναζητεί εργάτες / εργάτριες καθαρισμού για το εργοστάσιό της στην περιοχή του Αγ. Στεφάνου.

Αρμοδιότητες:

Η εργασία αφορά πενθήμερη, 8ωρη, νυχτερινή απασχόληση.

  • Καθαρισμός και διατήρηση εργοστασίου.
  • Χρήση εξοπλισμού καθαρισμού.
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και εκτέλεση εργασιών υπό πίεση.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Εμπειρία στον καθαρισμό εργοστασίων θα θεωρηθεί ιδιαίτερα χρήσιμη.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και συνεργασία σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Ικανότητα να χρησιμοποιείτε εξοπλισμό καθαρισμού.
  • Καλή φυσική κατάσταση για την εκτέλεση φυσικών εργασιών.

Παροχές

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μεταφορά από/προς την εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση και εξέλιξη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.