Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/11/2018

Μηχανικός Πολυτεχνείου (Σίνδος)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Μηχανικός Πολυτεχνείου (ΑΕΙ) από Βιομηχανία υλικών σημάνσεως με έδρα την Σίνδο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • την οργάνωση και διαχείριση παραγωγής
  • Χειρισμός και συντήρηση εκτυπωτικών μηχανημάτων και μηχανημάτων κοπής παραγωγής
  • Έλεγχος και προμήθεια πρώτων υλών​
  • Σχεδιασμό πνακίδων, τεχνικών φυλλαδίων και άλλων γραφιστικών μακετών
  • Ερευνα & ανάπτυξη νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ολοκλήρωση στρατιωτικής θητείας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση AutoCAD
  • Σχετική γνώση CorelDRAW
  • Γνώση της σουίτας της adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • Οργανωτικό, να λειτουργεί σαν μέλος ομάδας, έχοντας ως στόχο τη γρήγορη και σωστή εκτέλεση της εκάστοτε παραγγελίας

Παροχές

  • Μισθός 900,00 ευρώ καθαρά ως μισθωτός μηχανικός
  • Εργασία 40 ώρες ανά εβδομάδα