Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/5/2019

Πωλητές/τριες (Part Time)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διακρίνεσαι για το πάθος σου στη μόδα; Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H Manpower Group για λογαριασμό πελάτη της, μια από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές  εταιρίες στο επώνυμο ρούχο που δραστηριοποιείται στον χώρο της ανδρικής και γυναικείας ένδυσης, αναζητά Πωλητές/τριες για μερική απασχόληση.

Καθήκοντα θέσης

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Γνώση αγγλικών
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Μικτός ωριαίος μισθός άνω του βασικού (5€/ώρα)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης  σε επώνυμη πολυεθνική εταιρία
  • Συνεχής εκπαίδευση