Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/04/2024

Σερβιτόροι για Εστιατόριο & Bar Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΝΩ ΧΩΡΑ, ΟΡΕΙΝΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ | ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

Το Crystal Mountain Hotel στην Ορεινή Ναυπακτία, αναζητά σερβιτόρους για πλήρη απασχόληση αορίστου χρόνου για το εστιατόριο και το καφε-μπαρ του ξενοδοχείου.

Αρμοδιότητες

  • Σερβίρισμα φαγητού, καφέ και ποτών
  • Γνώση καταλόγων και τιμών με σκοπό την παροχή διευκρινίσεων στους επισκέπτες
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στον χώρο της φιλοξενίας και της εστίασης
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματική εμφάνιση & συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα & επαγγελματισμός

Παροχές

  • Δωρεάν γεύματα & καφέ κατά τη διάρκεια της εργασίας.
  • Διαμονή μέσα στο ξενοδοχείο με συγκατοίκηση σε εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Πλήρη απασχόληση
  • Αορίστου χρόνου σύμβαση
  • Θεωρητική και πρακτική ξενοδοχειακή εκπαίδευση
  • Πλήρη Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • 14 μισθοί / χρόνο (σύν Δώρα & Επίδομα)