Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/11/2022

Πωλητής/τρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής ζητά να προσλάβει κοπέλα για τις ανάγκες του τμήματος πωλήσεων της εταιρίας.

Αρμοδιότητες :

  • Προώθηση των προϊόντων και ανεύρεση νέων πελατών
  • Προετοιμασία, δειγματισμός κλείσιμο συμφωνιών
  • Επέκταση αλλά και υποστήριξη υφιστάμενου πελατολογίου και νέων πελατειακών σχέσεων και ευκαιριών στη διεθνή αγορά
  • Επίλυση προβλημάτων και διαπραγμάτευση νέων συμφωνιών
  • Προγραμματισμός και οργάνωση συμμετοχών σε εμπορικές εκθέσεις
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα και εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή μεταπτυχιακό θα ληφθεί υπόψη
  • Άριστη γνώση και χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel, PowerPoint) και internet
  • Επικοινωνιακό και δραστήριο άτομο με ευελιξία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης