Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2017

Υπάλληλοι Γραφείου

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας αναζητά υπαλλήλους πλήρους απασχόλησης για λογαριασμό συνεργάτη της, οι οποίοι θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική ενημέρωση σχετικά με καθυστερήσεις πληρωμών, τροποποιήσεις δανείων και τραπεζικές ρυθμίσεις.

Καθήκοντα Εργασίας
- Διαχείριση κλήσεων με αντικείμενο τις εισπράξεις και τις ρυθμίσεις όρων δανείων
- Αποτελεσματική διαπραγμάτευση και επίτευξη στόχων σχετικά με καθυστερήσεις πληρωμών σε τραπεζικά προϊόντα
- Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή πληροφοριών
- Διεκπεραίωση διαχειριστικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

- Ευχέρεια στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις
- Πολύ καλή χρήση της ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
- Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (κυρίως Word, Excel)
- Διαπραγματευτικές ικανότητες
- Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
- Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά προσόντα
- Εμπειρία σε διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών ή διαχείρισης παραπόνων πελατών,νομικές ενέργειες και καταγγελμένα προϊόντα
- Χρήση συστήματος Arotron ή Qualco

Παροχές

- Σταθερό μηνιαίο μισθό
- Συνεχή εκπαίδευση
- Προοπτική εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας