Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/3/2024

Φορτωτής - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙ ΠΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ελληνική βιομηχανία παραγωγής αρτοσκευασμάτων με ευέλικτη τροφοδοσία της αγοράς μέσα από ένα δυναμικό και άρτια οργανωμένο δίκτυο διανομών ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΈΝΔΟΣ ΑΕ - SELECT ζητά Φορτωτή - Αποθηκάριο.

Ρόλος και καθήκοντα:

  • Καθημερινό picking για τη δρομολόγηση των οχημάτων
  • Προετοιμασία πρωινών φορτώσεων
  • Προετοιμασία και διεκπεραίωση των υπολοίπων φορτώσεων της ημέρας (και σε ψυχώμενους χώρους)
  • Τακτοποίηση και οργάνωση των χώρων αποθήκης
  • Ενημέρωση του WMS της εταιρίας (σκανάρισμα προϊόντων)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Απολυτήριο Λυκείου

*Θα εκτιμηθεί δίπλωμα Γ’ κατηγορίας φορτηγού ή δίπλωμα Κλαρκ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων και της προϋπηρεσίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.