Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/2/2021

Υπάλληλος Καταχώρησης Στοιχείων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις εμπειρία στην καταχώρηση δεδομένων και θέλεις να συνεχίσεις στον ίδιο τομέα; Είσαι οργανωτικός/ή και άμεσος/η ,ενώ παράλληλα, θέλεις να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε μια απο τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών παγκοσμίως; Είναι η ευκαιρία σου αν διαθέτεις άριστες δεξιότητες στον συντονισμό εργασιών να κάνεις την αίτησή σου τώρα για τον/την υπάλληλο καταχώρησης στοιχείων με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης υπάλληλος καταχώρησης στοιχείων είναι:
  • καταχώρηση δεδομένων και η επεξεργασία πληροφοριών με απόλυτη εχεμύθεια
  • τήρηση των προβλεπόμενων χρόνων υλοποίησης και συμμόρφωσης των διαδικασιών
  • οργάνωση της διαδικασίας και αρχειοθέτηση των εγγράφων που θα ψηφιοποιηθούν
  • ορθή ,λεπτομερής και γρήγορη καταχώρηση δεδομένων των απαραίτητων εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης υπάλληλος καταχώρησης στοιχείων , χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση καταχώρησης δεδομένων
  • απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • άριστη χρήση H/Y
  • δεξιότητες συντονισμού έργων, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • οργανωτική διαχείριση του όγκου και κατάλληλη διαχείριση χρόνου
  • ομαδικό πνεύμα και άριστες ικανότητες συνεργασίας

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει για τον/την υπάλληλο καταχώρησης στοιχείων:
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • έξοδα μετακίνησης

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση υπάλληλος καταχώρησης στοιχείων, μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2166001344 και μπορείτε να ζητήσετε την Ιωάννα Ζυγογιάννη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.