Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Οδηγός - Βοηθός Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΙΛΙΟΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία ΔΕΣΙΚΟΣ η οποία δραστηριοποιείται για περισσότερα από 35 χρόνια στο χώρο του Εμπορίου Ηλεκτρολογικού Υλικού και Φωτισμού, αναζητά Οδηγό - Βοηθό Αποθήκης για την κεντρική του αποθήκη.

Αρμοδιότητες:

  • Άρτια εξυπηρέτηση πελατών με θετική διάθεση
  • Επαγγελματική Οδική Συμπεριφορά
  • Όρεξη για οργάνωση και τακτοποίηση χώρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Επικέντρωση στους στόχους και τα χρονοδιαγράμματα
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση 1-2 έτη (θα συνεκτιμηθεί)
  • Δίπλωμα ΙΧ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση, σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • 5θήμερη 8ωρη εργασία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.