Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/9/2017

Υπεύθυνος Γραμμής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ICAP Executive Search and Selection  είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Με περισσότερο από 40 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε  στην αξιολόγηση και επιλογή ανωτέρων και ανωτάτων στελεχών βάσει των αναγκών των πελατών μας. Ο πελάτης μας, μεγάλη ελληνική βιομηχανία που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων,  με ηγετική θέση στην Ελληνική Αγορά , επιθυμεί να προσλάβει:

Υπεύθυνος Γραμμής Παραγωγής (Ref. 3744/PLM/ESS/GR)

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση γραμμής παραγωγής σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας της, με σκοπό την έγκαιρη ποιοτική και αποτελεσματική υλοποίηση του προγράμματος παραγωγής
  • Έλεγχος και συντονισμός εργαζομένων γραμμής παραγωγής για την ορθή τήρηση του προγράμματος και την αποτελεσματική λειτουργία της γραμμής
  • Διατήρηση ποιοτικών κριτηρίων, κανόνων υγιεινής και ασφάλειας των παραγόμενων προϊόντων
  • Επίβλεψη ενεργειών για την βελτίωση της απόδοσης της γραμμής παραγωγής
  • Έγκαιρη προετοιμασία των προβλεπόμενων εντύπων και των αναφορών της βάρδιας του

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία 3 έως 5 ετών σε βιομηχανική παραγωγή
  • Εμπειρία σε βιομηχανική παραγωγή τροφίμων θα συνεκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες υπό το καθεστώς εξαήμερης απασχόλησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, άριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη σε μια δυναμικά εξελισσόμενη ομάδα.