Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/7/2021

Social Media Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μπορείς να διαχεριστείς μια από τις μεγαλύτερες σελίδες στην Ελλάδα;
Εάν οι επικοινωνιακές σου δεξιότητες είναι άριστες, εάν μπορείς να μεταφέρεις τέλεια στο "digital" κοινό την καμπάνια-προσφορά-προϊόν-υπηρεσία του brand μας, εάν οι επαγγελματικοί σου στόχοι δεν έχουν ταβάνι, τότε είσαι ο άνθρωπός μας!

Η θέση Social Media Manager απευθύνεται σε όποιον/α γνωρίζει άπταιστα την χρήση των Social Media σε αυστηρά σε επαγγελματικό επίπεδο. Η εταιρεία μας βρίσκεται στις κορυφαίες παρουσίες στα Social Media του Fashion Industry στην Ελλάδα.

Καθήκοντα
Καθημερινή διαχείριση των Social Media
Προγραμματισμός εργασιών και εκτέλεση πλάνου σύμφωνα με το content και τις ανάγκες
> Post σε Facebook & Instagram
> Δημιουργία Ιnstagram Stories
Σχεδιασμός & ανάπτυξη στρατηγικής για ενδυνάμωση του brand awareness
Copywriting
Συνεργασία με το creative department για την κάλυψη των αναγκών
Συμμετοχή στον σχεδιασμό των Campaign

Η θέση αφορά in house εργασία.

Απαραίτητα Προσόντα

- Άριστη γνώση & χειρισμό των Social Media σε επαγγελματικό επίπεδο