Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2021

Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για λογαριασμό πελάτη, μεγάλης εταιρείας τηλεπικοινωνιών με ισχυρή παρουσία στον κλάδο. Αφορά εργασία part-time (6ωρης) αλλά και full-time (8ωρης) απασχόλησης, στην περιοχή της Αθήνας.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Άμεση εξυπηρέτηση και εύρεση κατάλληλων λύσεων
  • Ενημέρωση πελατών για την πορεία/εξέλιξη των αιτημάτων τους
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε θέση τηλεφωνικής υποστήριξης
  • Απόφοιτος/η Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ-ΑΕΙ
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες πρωϊνές & απογευματινές

Παροχές

  • Σύμβαση εργασίας με σταθερό μηνιαίο μισθό & ασφάλιση, με την εγγύηση της ManpowerGroup Greece
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονοι, νεανικοί & ευχάριστοι χώροι εργασίας