Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Sales Representative

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη χαρτοφυλακίου πελατών
  • Προσέγγιση υποψήφιων πελατών μέσω απροειδοποίητων τηλεφωνημάτων
  • Υποβολή προτάσεων συνεργασίας
  • Συντονισμός της προσπάθειας πώλησης με μέλη της ομάδας και άλλα τμήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον δύο (2) έτη προϋπηρεσίας ιδανικά σε πωλήσεις στον ξενοδοχειακό κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS-Office
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα, προσανατολισμός στους στόχους / αποτελέσματα, διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχου

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.