Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Μηχανικός Οχημάτων | Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Πιστεύεις στην ομαδική δουλειά και συνεργασία;

Η σωστή λειτουργία και συντήρηση των μηχανημάτων απαιτεί άτομα με υπευθυνότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια και σεβασμό στις διαδικασίες.

Έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Μηχανικούς Οχημάτων για τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών.

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Διάγνωση και επισκευή μηχανικών βλαβών
  • Προληπτική συντήρηση οχημάτων και εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτική ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προσφορές και Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενα καταστήματα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.