Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/03/2024

Στέλεχος οργάνωσης - διοίκησης & προώθησης

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Άραξος γαλακτοκομικά που δραστηριοποιείται στον κλάδο των γαλακτοκομικών προϊόντων με πωλήσεις Β2Β & Β2C αναζητά να προσλάβει: Στέλεχος για την οργάνωση - διοίκηση  των καταστημάτων της.

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της εύρυθμης και αποτελεσματικής λειτουργίας του καταστήματος
  • Έλεγχος της τήρησης και εφαρμογής των διαδικασιών σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
  • Παρακολούθηση  των πωλήσεων των καταστημάτων
  • Διαχείριση και συντονισμός των καθημερινών λειτουργιών του καταστήματος (παραγγελίες, παραλαβές, διαθεσιμότητα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής (επίπεδο C2)
  • Άριστη γνώση Η/Υ

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Αυτοκίνητο
  • Bonus
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Δυνατότητα εξέλιξης