Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/12/2018

Πωλητής / Πωλήτρια καταστήματος κινητής τηλεφωνίας Vodafone (Μεταμόρφωση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Vodafone αναζητά για το κατάστημα της Μεταμόρφωσης έναν Πωλητή / Πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με τους πελάτες, διερεύνηση και ανάδειξη των αναγκών τους, παροχή  σωστής εξυπηρέτησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμός και πάθος για επικοινωνία
  • Εξοικίωση σε θέματα τεχνολογίας και χρήσης υπολογιστών
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Προσήλωση στο αποτέλεσμα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ή ρόλο επιθυμητή

*Θα προτιμηθούν υποψήφιοι απο τις περιοχές Μεταμόρφωσης, Νέας Ιωνίας,  Νέου Ηρακλείου, Νέας Φιλαδελφείας, Λυκόβρυσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μοναδικές προσφορές χρήσης σε κινητό σταθερό & τηλεόραση
  • Συνεχής εκπαίδευση στις τηλεπικοινωνίες &  νέες τεχνολογίες