Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ενδιαφέρεσαι να εργαστεί ως Picker σε Πολυεθνική αλυσίδα σούπερ μάρκετ;

Έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς έχοντας ευέλικτο ωράριο, σε καθεστώς πλήρους ή μερικής απασχόλησης; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας αναγνωρισμένης πολυεθνικής αλυσίδας σούπερ μάρκετ;

Ως Picker Σούπερ Μάρκετ οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Διαλογή και φόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση - συλλογή παραγγελιών
  • Ανεφοδιασμός προϊόντων στα ράφια / παραλαβή σε επίπεδο παλέτας
  • Διεκπεραίωση υποστηρικτικών ενεργειών εντός της αποθήκη

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Picker Σούπερ Μάρκετ θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Όρεξη για εργασία
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Για την θεση του Picker Σούπερ Μάρκετ η εταιρία προσφέρει:
  • Αορίστου χρόνου σύμβαση
  • Ευκαιρία ένταξης σε μια από τις μεγαλύτερες αλυσίδες σούπερ μάρκετ
  • Δίνετε πλήρη στολή εργασίας
Αν θέλεις να ενταχθείς σε μια από τις πιο δημοφιλείς αλυσίδες σούπερ μάρκετ κάνε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες κάλεσε στο +30 6942980190 και μπορείς να ζητήσεις την Κωνσταντίνα Μαμάη.

#bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.