Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Picker - Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΡΕΝΤΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γνωστή εμπορική εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της και έδρα στο Ρέντη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της για πρόσληψη στο κέντρο Logistics της στην Αθήνα ικανό άτομο για: Picker – Εργάτη Αποθήκης.

Κύρια καθήκοντα:

  • Picking – Packing παραγγελίας
  • Checking
  • Tακτοποιήσεις ραφιών
  • Γενικές εργασίες αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου, ΙΕΚ ή άλλης σχολής με ειδικότητα στα Logistics
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη σε Logistics Center ή αποθήκη, με χρήση PDA. H προυπηρεσια σε μηχανογραφημένη αποθήκη τροφίμων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα επικοινωνίας, οργανωτικότητα, εργατικότητα, πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητα
  • Kαλός χειρισμός Η/Υ και PDA
  • Γνώση προγραμμάτων ERP θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση
  • Bonus
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας