Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/7/2021

Γραφίστας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραφίστας - Υπεύθυνος για τον σχεδιασμό περιοδικού από εταιρεία στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Επεξεργασία εικόνας
  • Σχεδιασμός περιοδικού έντυπης μορφής (ταξιδιωτικού περιεχομένου) - Εξωτερική συνεργασία 4 φορές τον χρόνο*
  • Συνεργασία με το τμήμα social media της εταιρείας
*Απαραίτητη προσέλευση στα γραφεία της εταιρείας για την απόκτηση του υλικού (κείμενα, φωτογραφίες). Προτιμότερη η παρουσία στον χώρο της επιχείρησης για την υλοποίηση έργου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση προγραμμάτων: inDesign, Photoshop (Adobe Bridge & Adobe Camera Raw)
  • Καλός χειρισμός της ελληνικής γλώσσας
  • Γρήγορη επίλυση προβλημάτων
  • Οργανωτική ικανότητα
  • Παραγωγικότητα
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών - Δημιουργικότητα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ευχάριστη προσωπικότητα - Φιλική διάθεση

Παροχές

  • Αμοιβή με τιμολόγιο παροχής υπηρεσιών
  • Ειδικά προνόμια σε ταξιδιωτικούς προορισμούς μέσω της εταιρείας
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον - Οικογενειακό κλίμα