Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητάς εργασία σε πολυεθνική εταιρία με δυνατότητα ημιαπασχόλησης ;

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Αποθήκης για λογαριασμό της Nespresso;

Αν 'ναι' ,τότε μη διστάσεις να κάνεις την αίτηση σου!

Ως Υπάλληλος Αποθήκης οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Μεταφορά και τακτοποίηση προιόντων
  • Διαλογή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου

Παροχές

Για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες κάλεσε στο +30 6955469448 και ζήτησε την Δήμητρα Σκολή ή μέσω email στο dskoli@randstad.gr

#bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.