Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία ως Υπάλληλος Αποθήκης;

Θα ήθελες να γίνεις μέλος της ομάδας μίας αναγνωρισμένης πολυεθνικής αλυσίδας σούπερ μάρκετ;

Ως Υπάλληλος Αποθήκης, θα έχεις τη δυνατότητα να εργαστείς έχοντας σύμβαση αορίστου χρόνου και καθεστώς πλήρους απασχόλησης.

Αν θέλεις να ενταχθείς στην ομάδα των κεντρικών αποθηκών μιας από τις πιο δημοφιλείς αλυσίδες σουπερ μαρκετ κάνε αίτηση τώρα!

Ως Υπάλληλος Αποθήκης οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Χρήση σκάνερ για την διεκπαιρεωση παραγγελιών
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών στο εσωτερικό της αποθήκης
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρου έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή η κατοχή πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία

Παροχές

Για την θεση του Υπαλλήλου Αποθήκης η εταιρια προσφέρει:
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Εταιρικό λεωφορείο
  • Μηνιαίο πριμ απόδοσης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα ασφάλειας και υγιεινής

Αν ενδιαφέρεσαι για την θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης, μπορείς να κάνεις την αιτησή σου τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες εφόσον έχεις κάνει την αίτηση σου, κάλεσε στο +30 6955469448 και ζήτησε την ζητήσετε την Δήμητρα Σκολή.

#bluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.