Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/7/2021

Χειριστές/τριες Μηχανής Παραγωγής (Κρυονέρι Αττικής )

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής ελληνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στην παραγωγή χαρτικών ειδών γραφής αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Χειριστές/τριες Μηχανής Παραγωγής
(Κρυονέρι Αττικής )

Περιγραφή Θέσης
• Χειρισμός της μηχανής για την παραγωγή κλασέρ και ολοκλήρωση της ημερήσιας παραγωγής
• Παρακολούθηση της παραγωγικής διαδικασίας και αρχικός ποιοτικός έλεγχος του προϊόντος
• Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Μηχανολογίας/Ηλεκτρολογίας/ Αυτοματισμού ή/και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ως χειριστής μηχανής παραγωγής
• Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
• Γενικές μηχανολογικές γνώσεις στον τρόπο χρήσης των μηχανών παραγωγής
• Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
• Υπευθυνότητα, επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Σταθερό ωράριο εργασίας
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.