Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2024

Εξωτερικός Πωλητής B2B στον κλάδο των Φαρμακείων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΕΨΙΛΟΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Ι.Κ.Ε. με κύρια δραστηριότητα την εμπορία ειδών συσκευασίας και διαφημιστικά δώρων, αναζητά εξωτερικό πωλητή-αντιπρόσωπο με δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδιών και έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

Διαχείριση και κάλυψη των περιοχών ευθύνης του και ανάπτυξη του πελατολογίου (φαρμακεία)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδιών ( 8 διανυκτερεύσεις / μήνα ).
  • Δυναμική και επικοινωνιακή προσωπικότητα με φιλοδοξία για εξέλιξη.
  • Νεανική και ευχάριστη παρουσία.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και ιδιαίτερα στον κλάδο των φαρμακείων ή σε παρόμοιο αντικείμενο θα εκτιμηθεί.
  • Ικανότητες επικοινωνίας , διαπραγμάτευσης και παρουσίασης.
  • Άριστη γνώση MS OFFICE
  • Να διακατέχεται από ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και να είναι συνεπής στα καθήκοντα του.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus επί των πωλήσεων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ανάγκες και μόνο της εταιρείας καθώς και έξοδα κίνησης.
  • Εταιρικό κινητό.
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτική εξέλιξης στο κομμάτι των αμοιβών.
  • Δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας.