Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια απο βιοτεχνία χάρτου - ετικετοποιία

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από βιοτεχνία χάρτου - ετικετοποιία με έδρα το Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Διαχείριση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και προσανατολισμός στην επίτευξη του στόχου πωλήσεων και εισπράξεων
  • Τήρηση εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής
  • Εποπτεία και συμμετοχή στις εισπράξεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 έτη στο χώρο των πωλήσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα
  • Επαγγελματισμός και ευγένεια
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Δυνατότητα ημερήσιων ταξιδιών σε όμορους νομούς
  • Άριστη γνώση του πελατολογίου και διαχείριση αυτού
  • Άριστη γνώση του ανταγωνισμού στην περιοχή ευθύνης

Παροχές

  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Σταθερός Μισθός (αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας)
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.