Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης E-shop

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία Pharmacy Megastore στον Άγιο Αθανάσιο Θεσσαλονίκης (Δήμος Χαλκηδόνας) με δυναμική παρουσία στο χώρο του φαρμάκου και των καλλυντικών εδώ και 35 χρόνια, ζητεί να καλύψει τη θέση Παραλαβής Προϊόντων και Υπεύθυνου λειτουργιών Logistics.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Ποιοτικός και ποσοτικός έλεγχος προϊόντων
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Έλεγχος θέσεων picking
  • Διεκπεραίωση και έλεγχος ενδοδιακινήσεων
  • Έλεγχος παραλαβών
  • Μέριμνα και έλεγχος σωστής εναπόθεσης εμπορευμάτων
  • Διενέργεια τακτικών & έκτακτων απογραφών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για διαφορές παραλαβών & επιστροφών

    Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου - ΙΕΚ - ΤΕΙ Logistics
  • Γνώση Η/Υ
  • Γνώση ΕRP

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες συνεχούς ανάπτυξης και εκπαίδευσης